PRAWO II-STOPNIA UG 2013

Forum przeznaczone dla studentów kierunku Prawo II-stopnia 2013 na Uniwersytecie Gdańskim

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#16 2013-11-11 21:51:12

 Agafre

Początkujący

Skąd: Kwidzyn
Zarejestrowany: 2013-11-11
Posty: 1
Punktów :   

Re: No hej:P

Cześć jestem Agnieszka. Studiowałam administrację na Uniwersytecie Gdańskim wieki temu Cieszę się że takie dinozaury jak ja również są na tym kierunku:) Prawo zawsze mnie interesowalo a w związku z wykonywaną pracą chcę pogłębić wiedzę w tej dziedzinie.

Ostatnio edytowany przez Agafre (2013-11-11 21:56:56)

Offline

 

#17 2013-11-11 21:56:33

Mary Jane

Początkujący

Zarejestrowany: 2013-11-11
Posty: 1
Punktów :   

Re: No hej:P

Siema, tu Ania. Na FB Mary Jane Queen, a w rzeczywistości Anna Maria Plata

Skończyłam 5letnią zaoczną administrację na UG, więc ciemne strony naszego wydziału są mi dobrze znane

Jestem Gdańszczanką, od 8 lat na emigracji u naszych sąsiadów na dalekiej północy.

Zdecydowałam się na Prawo bo prawdopodobnie zostałam poczęta w jakimś gmachu sądu albo w kancelarii adwokackiej….szczegółów nie znam ale to musi być to, gdyż urodziłam się prawnikiem, teraz tylko brakuje mi na to świstka. W moich żyłach płynie prawnicza (czarna) krew

W wolnych chwilach, które jeszcze mam bo nie ma sesji, gram na saksofonie i studiuję komunikację niewerbalną, no i duuuuuużo podróżuję, można by powiedzieć śpię we własnej walizce a od teraz książka do Historii ustroju robi mi za poduszkę

Offline

 

#18 2013-11-13 18:29:11

Justyna Michalska

Początkujący

Zarejestrowany: 2013-11-13
Posty: 1
Punktów :   

Re: No hej:P

Cześć, jestem Justyna:) Zamieszkuję w Polsce centralnej, a dokładnie w Radomiu. Przed wielu laty ukończyłam studia I stopnia na Politechnice Radomskiej, następnie SUM na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim na kierunku administracja. Już jakiś czas myślałam o podjęciu studiów na kierunku prawo, gdyż pracuję w instytucji, która jest z nim "ściśle" związana, ale jakoś los temu nie sprzyjał...;-) Pewnego pięknego popołudnia przez przypadek trafiłam na artykuł o studiach prawniczych uzupełniających na UG i postanowiłam to sprawdzić... nooo i poszło, jestem studentem UG:)
Pozdrawiam:)

Offline

 

#19 2013-11-18 14:59:55

LukaszLichocki

Początkujący

Zarejestrowany: 2013-11-18
Posty: 1
Punktów :   

Re: No hej:P

siema Wszystkim...jestem Łukasz Lichocki - ukończyłem Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze i Zarządzanie na Uniwersytecie Gdańskim. Na co dzień pracuje w firmie doradczej jako (jak to się śmiesznie nazywa) osoba multidyscyplinarna zajmująca się od modelowania finansowego po zarządzanie projektami. W mojej pracy zagadnienia prawne bardzo często się przejawiają stąd zainteresowanie tymi studiami. Nie śpiewam, na niczym nie gram ale potrafie nieźle przyp.... oczywiście taki żarcik, ale na serio to od wielu lat trenuje sztuki walki.

Offline

 

#20 2013-11-19 10:26:22

Martyna Vogler

Początkujący

Zarejestrowany: 2013-11-11
Posty: 1
Punktów :   

Re: No hej:P

Hej, tu Martyna, jestem z kujawsko - pomorskiego, studiowałam administrację. Pozdrawiam!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.animefans.pun.pl www.sferaprawa.pun.pl www.poke-arena.pun.pl www.evilofkillers.pun.pl www.racer.pun.pl